fbpx

Милошоски, дигни рачна!

На вчерашната прес-конференција, случајно или намерно, Антонио Милошоски ги призна сите изборни манипулации кои ВМРО-ДПМНЕ ги спроведуваше изминатите 11 години! ...

Добро утро со Орданоски

Цитадела на глупоста

Пишува: Сашо Орданоски Со децении наназад, имам потешкотии да си одговорам на едно прашање: зошто секогаш кога паѓа од власт, македонската ...

Page 4527 of 4927 1 4,526 4,527 4,528 4,927

CIVILMEDIA NEWSLETTER