Categories

РЕАКЦИЈА Пендаровски: Она што му се случи на Алиоски е недопустливо

Претседателот Пендаровски на својот Фејсбук профил со реакција за немилата случка во Прилеп што ја доживеа македонскиот репрезентативец Езѓан Алиоски.

Print Friendly, PDF & Email