fbpx
Фото: МИА архива
Фото: МИА архива
Палестина - Фото МИА
Фото: МИА / Архива
Фото: Медиа Претседател за сите
Фото: Принтскрин
Фото: Трн.мк

Tag: Крмов

Вандалско однесување на Крмов и Апасиев во Собранието

Кратко по продолжувањето на собраниската седница попладнево вторпат беше прекината откако „вандалите“ на Левица, Борислав Крмов и Димитар Апасиев предизвикаа инцидент на говорницата во Парламентот. Тие постојано бараа седницата да ...

Левица под темната сенка на Москва

Неколку помали здруженија и политички партии и десничарската Левица на Апасиев, непречено шират руска пропаганда во земјава, а нивните поддржувачи на социјалните мрежи, но и во дел од медиумите, континуирано ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER