fbpx
Фото/ Wikimedia commons
Вештачка интелигенција (фото извор: Wikimedia Commons)

Tag: спор со името

Заев: Не размислувам за предвремени парламентарни избори!

Премиерот Зоран Заев не размислува за предвремени парламентарни избори,бидејќи сѐуште се во тек локалните избори, соопшти МИА. Приоритет за Заев се локалните избори, кои, како што рече, треба да завршат ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER