fbpx
Studenti na univerzitet sveti kiril i metodija
фото: Скриншот од прес-конференцијата на Премиерот Зоран заев и лидерот на Алтернатива, Африм Гаши во Клубот на пратеници

Став наместо страв

“Став наместо страв”, беше пораката на продемократските протести на Шарената револуција денеска, 24 мај. Протестите започнаа пред 43 дена како ...

Page 4296 of 4415 1 4,295 4,296 4,297 4,415

CIVILMEDIA NEWSLETTER