fbpx
Руски ракетен напад врз Одеса. Фото: Укринформ
Фото: МИА архива
Фото: МИА архива
Палестина - Фото МИА
Фото: МИА / Архива
Фото: Медиа Претседател за сите
Фото: Принтскрин
Фото: Трн.мк

Tag: наци симпатизети

Фотомонтажа: Д. Мишев/ ЦивилМедиа

Зошто дискредитирани познати Американци стануваат пропагандисти на Путин и Хитлер

Зошто дискредитираните Американци како Стивен Сигал, Скот Ритер, Такер Карлсон, Оливер Стоун, како и „Аксис Сали“, Фред В. Калтенбах пред нив, се впуштаат во улога на пропагандисти на озлогласени диктатори, ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER