fbpx
БАЈДЕН - фото МИА
Фотомонтажа: Д. Мишев / ЦивилМедиа
Фото: Архива
Фото: Принтскрин / Полиграф

Tag: српски „Курир“

Низ Балканот се шири мајтап за „успешните“ инвестиции на Груевски!

Српски „Курир“ под наслов „Каква сметка: Седум странски компании во Македонија, за седум години добиле 56 милиони евра помош од државата!“, пишува за „успесите“ на Владата на Никола Груевски во ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER