fbpx
Studenti na univerzitet sveti kiril i metodija
фото: Скриншот од прес-конференцијата на Премиерот Зоран заев и лидерот на Алтернатива, Африм Гаши во Клубот на пратеници

САД: Итно формирање нова влада!

По усвојувањето на Предлог-резолуцијата за Македонија во која Европскиот парламент бара транспарентна транзиција на власта во Македонија и соопштението на ...

Page 4204 of 4415 1 4,203 4,204 4,205 4,415

CIVILMEDIA NEWSLETTER