fbpx
Џабир Дерала

Ковачевски – Мета: Заедничка иднина на Северна Македонија и Албанија е во ЕУ, соработката дополнително ќе се интензивира преку иницијативата Отворен Балкан

Претседателот на СДСМ и мандатар за состав на новата Влада, Димитар Ковачевски заедно со секретарот за меѓународна соработка, Бојан Маричиќ ...

Page 421 of 4934 1 420 421 422 4,934

CIVILMEDIA NEWSLETTER