fbpx
Gaza war (Image by hosny salah from Pixabay)

Tag: Безбедносен форум

Министерката Петровска на Безбедносен форум во Варшава

Министерката за одбрана Славјанка Петровска, денеска и утре, ќе учествува на Варшавскиот безбедносен форум 2023 година, еден од најголемите и најреномирани безбедносни форуми во светски рамки. Како што информираат од ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER