fbpx
Фото- принтскрин на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски
Фото: Б. Јордановска, ЦИВИЛ
Стојан Андов
Фото: МИА
Фото: МИА

Tag: Иванов обраќање

Ременски: Иванов не настапи како претседател на сите граѓани

Реакцијата на СДСМ по обраќањето на претседателот Иванов, на прес-конференција ја пренесе Фросина Ташевска-Ременски. Изјавата на Иванов за поддршка на барањата на граѓаните што протестираат против судските процеси поврзани со ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER