fbpx
Фото. Х

Tag: Јулија Навални

Фото: Принтскрин

Сопругата на Навални: Алексеј не можеше да биде скршен, затоа Путин го уби

Вдовицата на рускиот опозициски лидер Алексеј Навални, Јулија Навални, во видео објавено денеска вети дека ќе продолжи со работата на својот сопруг, обвинувајќи го рускиот претседател Владимир Путин дека го ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER