fbpx
Матуранти, Прилеп, мај 2024 (фото извор: скриншот од снимка со телефон)
ФОТО/ АНА-МПА
Албин Курти (фото извор: ФБ страница на Албин Курти)
Бранко Тричковски (фото: Чедо Поповски)
д-р Арбен Таравари на РТК, 17 април 2024 (фото извор: скриншот од ТВ снимка)
Украинскиот претседател Зеленски даде интервју за АФП на 17 мај 2024 (фото извор: Канцеларија на Претседателот на Украина)

Tag: нула проекти

Кузеска: За година и пол градоначалниците на ВМРО-ДПМНЕ реализира Нула проекти

Една и пол години од мандатот на градоначалниците на ВМРО-ДПМНЕ е доволен период да се заклучи дека тие се најнеспособните градоначалници досега. Во над 40 општини раководени од ВМРО-ДПМНЕ речиси и ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER