fbpx
Фото: Укринформ
Фото: Фејсбук СДП

Tag: Саем за вработување

Бочварски и Рустеми го отворија Саемот за вработување на Бехтел и Енка во Прилеп

Министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски, заедно со директорот на ЈП за државни патишта, Ејуп Рустеми денеска во Прилеп го отворија саемот за вработување во организација на Бехтел и ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER