fbpx
Фото: Кабинет на претседателот на државата Стево Пендаровски

Tag: Устав

Хелсиншки комитет: Македонија 10 години живее со неправди

На денешната дебата „10 години неправда“ која во организација на Хелсиншкиот комитет за човекови права, во рамки на граѓанската акција „Заслужуваме подобро“ се одржа во клубот ГЕМ, Уранија Пировска извршна ...

Page 11 of 11 1 10 11

CIVIL MEDIA NEWSLETTER