fbpx

Tag: месечни кирии

МОН: Нема да дозволиме покачување на цените за сместување преку самоволие и непочитување на прописите

Нема да дозволиме покачување на цените за сместување преку самоволие и непочитување на прописите, соопшти денеска Министерството за образование и наука, откако вчера организацијата Студентски отпор објави дека се зголемени ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER