fbpx
Фото: МИА
Gaza war (Image by hosny salah from Pixabay)

Tag: Дафина Стојановска

Маричиќ со демант на Стојановска: Со пратеничката ниту сум имал било каква комуникација ниту сум ѝ испратил било каква вербална или гестикулативна порака

Вицепремиерот Бојан Маричиќ во објава на Фејсбук, го демантира обвинувањата од пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Дафина Стојановска и вели дека „со пратеничката ниту имал било каква комуникација ниту ѝ испратил било каква вербална ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER