fbpx
Избори 2024 (фото: ЦИВИЛ)
Фото: Оперативна команда Запад
Фото: миа.мк
Фото: Скриншот

Tag: полициски час

Пожари беснеат во Шпанија и Португалија, се евакуираат села, воведен полициски час

Пожарите кои ги зафатија Шпанија и Португалија изгореа илјадници хектари шума за време на викендот. Најлошо беше на западот на Португалија, каде до денеска наутро беа уништени 6,2 илјади хектари ...

Добро утро со Орданоски

Дискретниот шарм на експертите

пишува: САШО ОРДАНОСКИ Може да се разбере барањето на Мицкоски за воведување полициски час. Тоа е нешто што постојано „виси во воздух“ како можност, а со оглед на депресивниот и ...

CIVIL MEDIA NEWSLETTER