fbpx
Запорожје

Tag: албум

Вечерва концерт на Мугер Фугер во МКЦ

Алтернативниот бенд Мугер Фугер вечерва ќе го промовира својот нов албум насловен „Татко“, со почеток од 21 часот, во Младинскиот Културен Центар во Скопје.  Десетиот албум на Мугер Фугер содржи ...

CIVILMEDIA NEWSLETTER