fbpx
EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI
Фотомонтажа: РИБАРО
ОЈО/ Фото Б. Ј., ЦИВИЛ
Емануел Макрон

Новинарите на колена пред СЈО

На сите тие пари коишто беа потрошени и се уште се трошат за работата на Специјалното јавно обвинителство, на сета поддршка од граѓаните и особено на сета медиумска поддршка која...

Read more
Page 15 of 15 1 14 15

CIVIL MEDIA NEWSLETTER