fbpx
Руски ракетен терор: Харкив, 25 мај 2024 (фото извор: скриншот од видео извештај на Би-би-си)
Фото: MONDO/STEFAN STOJANOVIĆ
Фото/ Маргарита Роблес/ Wikimedia commons

Tag: ЈСП

ЈСП бесплатно ја „вози“ пропагандата на ВМРО-ДПМНЕ!

Додека траеја протестите на поддржувачите на ВМРО–ДПМНЕ во Скопје против, како што велат, „двојазичноста и редефинирањето на државата“, во автобус на Јавното сообраќајно претпријатие била пуштена емисија на Радио „Слободна ...

Page 6 of 6 1 5 6

CIVIL MEDIA NEWSLETTER