fbpx
фото: Скриншот од прес-конференцијата на Премиерот Зоран заев и лидерот на Алтернатива, Африм Гаши во Клубот на пратеници

Tag: Гостивар

Гостиварчани едногласни за промени

Денешниот караван „Напред!“, тимот на ЦИВИЛ го заврши во Гостивар каде на локалните медиуми, претставниците на невладините организации и пред граѓанките и граѓаните им го претстави проектот  и ги информираше ...

Page 4 of 4 1 3 4

CIVILMEDIA NEWSLETTER